top of page

אחרי יותר מ-3200 הרצאות בארץ ובעולם,

המרצה הבינלאומי גיל פרץ חושף את "השיטה הבטוחה לפיתוח הרצאה בלתי-נשכחת"

ומלווה אותך עם כפית-זהב וליווי בתוכנית דיגיטלית חדשנית:

תוך 7 שבועות תוכל לפתח הרצאה ברמה של מקצוענים, כדי שתוכל להשמיע את המסר שלך בעוצמה על כל במה. 

הצטרף וקבל במתנה מילגה להשתתפות בסמינר של גיל ונילי פרץ

הנה הפרטים (ויש הרבה כי אתה מקבל בתוכנית המון...)

קורס דיגיטלי שמלמד אותך מ-א' ועד ת' את השיטה של גיל 

חוויית הלמידה מתבצעת בקורס וידיאו דיגיטלי ברמה שלא היכרת מעולם. התכנים מועברים בסידרה של כ-120 סרטוני ווידיאו, שבהם תצפה בגיל מסביר ומדגים. בנוסף תקבל קבצי עבודה מיוחדים ועוד. התוכנית פשוטה ונוחה לשימוש שלך בכל שעה, מכל מחשב או טלפון סלולרי עם חיבור לאינטרנט. בכל שבוע לומדים את השלב הבא ב"שיטת 7 השלבים של גיל פרץ", ומייד לאחר יש לך הנחיות ומשימות ספציפיות כיצד להתקדם בפיתוח ההרצאה שלך. המיקוד הוא "לומדים ומיישמים", כך שתוך 7 שבועות יכולה להיות לך הרצאה יחודית, מרתקת ומרגשת. 

זוהי התוכנית היחידה מסוגה, ויש לך 200% אחריות. (ראה בהמשך).

הוספנו בתוכנית גם קטעי וידיאו שצולמו בסמינרים או הרצאות של גיל ונילי פרץ, כדי לגוון את הלימוד, ולתת לך עוד רעיונות לשימושך.

עשרות הבוגרים הראשונים הקפיצו את היכולות שלהם ואת הערך שלהם עבור לקוחות. גם אתה יכול, ללא קשר לניסיון שיש לך. זו המומחיות של גיל פרץ, שאיתה הוא פרץ לעולם, וכעת יש לך הזדמנות להצטרף למחזור נוסף של התוכנית.

MIKI.jpg

מיקי שילינגר, סגן נשיא רדקום: "רציתי ללמוד מהטוב ביותר. התוצאות מרגשות."

"למרות שערותי הלבנות, הבנתי שאם אני רוצה להעביר מסר חשוב, חובה ללמוד מהטובים ביותר. התוצאה - הרצאה בסגנון TED מדהימה שמרגשת את הקהל. זו אחת ההשקעות הכי טובות שעשיתי בחיי"

BULI.jpg

בולי איזנשטיין דיין, ניו-יורק, B-About: "גיל חושף את סודות ההצלחה שלו

                                                     במשך 25 שנה, בנדיבות ענקית." 

"נהניתי ממומחה צמוד ברמה בינלאומית. מעבר לבניית הרצאה, גיל האיר דברים שהם הרבה מעבר למסר, סייע שיווקית כשנתן לי המלצות לתמהיל מוצרים, תמחור מדויק, וייעץ כשניהלתי משא-ומתן על ההרצאה החדשה שפיתחתי במהלך התוכנית. והוא עשה את הכל בנדיבות ענקית, ביצירתיות ובאכפתיות כנה."

ORNA BAT DAVID.jpg

אורנה בת דוד, מומחית לבריאות בעידן המיחשוב: "שיטה ממוקדת ומדוייקת"

"ההשתתפות שלי בתוכנית הדיגיטלית של גיל פרץ הייתה אחד הדברים החכמים שעשיתי.

התוכנית מיקדה אותי בצורה מדוייקת, ולכן גם איתגרה אותי כי קל לי להתפזר. כתוצאה מכך הוצאתי מעצמי הרבה יותר ממה שתיארתי לפני ההרשמה, ומה שאפילו חשבתי לגבי עצמי.

הנתינה של גיל, ובעצם גם של נילי פרץ, שקטעי וידיאו שלה מוסיפים תבלין שלא ניתן לראות במקום אחר, היא כרגיל אצל הזוג פרץ: מעל ומעבר."

YONATAN.jpg

יונתן ניר, במאי, זוכה בפרס הסרט הדוקומנטרי בפסטיבל סנטה ברברה:

"גיל נותן ערך הרבה מעבר לציפיות שלי"

״יש לי ניסיון בינלאומי עשיר. אבל למזלי - יש לי חברים שהכירו את גיל ונילי פרץ מקורסים קודמים, והם המליצו לי באופן גורף ללכת על זה.

התוכנית הזו מקיפה, מקצועית ואיכותית יותר מכל מה שציפיתי לקבל.

היתרון הגדול של התוכנית, שהיא מתאימה לכל אחד, בין אם יש לך ניסיון, ובין אם לא הרצית

מעולם, כי גיל מלווה, זמין, ומפגשי הקואצ'ינג הקבוצתי הם PRICELESS.

יש לגיל שילוב מיוחד בין מקצועיות בלתי מתפשרת, ניסיון עצום ולב גדול, שבאמת מאמין ביכולתו של כל אדם להשתפר ולחיות חיים שיש בהם יותר ערך ומשמעות.  מומלץ בחום״

 ההזדמנות שלך עכשיו

לפתח תוך 7 שבועות הרצאה בנושא שיש לך בו תשוקה לשתף את העולם, כדי להוסיף ערך משמעותי לאנשים ששומעים אותך, ולהשפיע על החיים שלהם לטובה. וכמובן, ליהנות מהריגוש וסגנון החיים שהרצאות מאפשרות לך. בין אם יש לך ניסיון ובין אם זו תהיה הפעם הראשונה שלך, עכשיו זו הזדמנות שלך ללמוד את השיטה של גיל פרץ, ולהפוך את הסיפור שלך להרצאה בלתי-נשכחת.

מדוע פיתחתי את התוכנית?

לבחירתך שני מסלולי השתתפות:

מסלול רגיל ומסלול "ביזנס קלאס"

מה כולל המסלול הרגיל?

המסלול הרגיל מעניק לך השתתפות מיידית בתוכנית המנטורינג הדיגיטלית של גיל פרץ "איך לפתח הרצאה בלתי נשכחת ב-7 שבועות".

מייד לאחר ההרשמה, יש לך גישה לתכנים של השבוע הראשון.

כמובן, יש לך גישה לתוכנית 24 שעות ביממה, מכל מחשב או טלפון עם חיבור לאינטרנט, כדי שתוכל להתקדם בקצב שלך ולחזור על התכנים כמה פעמים שתרצה, ולתמיד.

במהלך 7 השבועות של הלימוד והכנת ההרצאה, יש לך אפשרות לשאול את גיל שאלות בתוך מערכת הקורס. גיל עונה באופן אישי לכל שאלה ושאלה כדי לתת לך את כל הכלים והיידע לפתח הרצאה בלתי נשכחת תוך 7 שבועות, כדי שתוכל לשנות את החיים שלך ושל רבים אחרים.

שני מפגשי "קואצ'ינג-לייזר" עם גיל פרץ

בנוסף לתוכנית הדיגיטלית המוקלטת, אנחנו נפגשים לשני מפגשי "קואצ'ינג-לייזר" קבוצתיים באינטרנט. אלה שני מפגשי וידיאו, LIVE, בהם גיל עונה על שאלות במשך שעתיים+ ומייעץ לייב למשתתפים, כשכל המשתתפים רואים הכל. גיל מנחה ויורד לדקויות של "לייזר" כדי לוודא שהמסר שלך מדויק ומשיג את המטרה.

מה היתרון של המפגשים הקבוצתיים הללו?

הניסיון שלנו מראה שהלמידה מצפיה בייעוץ לאחרים נותנת לך ערך מוסף אדיר, בנוסף לאפשרות שלך לשאול שאלות באופן אישי ולהתייעץ עם גיל. שני המפגשים מוקלטים כדי לצפות בהם שוב ושוב (וגם לאפשר למי שפספס אותם לצפות בהם). במחזור הקרוב, שני המפגשים יתבצעו בשעות הערב בתאריכים 13 בדצמבר ו-20 בדצמבר. 

כעת, בוא נראה את המסלול השני, מסלול BUSINESS CLASS שכולל שדרוג בחוויה ובערך שמקבלים,

ו... בונוס הפתעה מדהימה לזריזים.

מה כולל מסלול ביזנס קלאס?

השתתפות בתוכנית הדיגיטלית

+

2 מפגשי "קואצ'ינג-לייזר" עם גיל

+

שיחת ייעוץ אישי עם גיל פרץ

+

2 מפגשי מנטורינג למקצוענים לאחר הסיום הפורמלי של 7 השבועות 

הנה כל הפרטים על התוספות המיוחדות של מסלול BUSINESS CLASS. ראשית, נתחיל עם שיחת הייעוץ:

כמשתתף במסלול ביזנס קלאס אתה מקבל שיחת יעוץ אסטרטגי עם גיל, בשווי של 1480$.

כן. לבד עם גיל. אישי. דיסקרטי. הכי חזק שיש.

מנכ"לים ומנהלים בכירים בחברות ה-"פורצ'ן 500" מתייעצים עם גיל באופן שוטף בכל הקשור להרצאות, פרזנטציות והעברת מסרים אפקטיבית, וכעת יש גם לך הזדמנות להתייעץ עם גיל בהתאם לצרכים ולמטרות שלך לשנים הקרובות.

 

תוכל לנצל את הפגישה גם כדי להתמקד בייעד ספציפי כמו הרצאה חשובה, הגשת הצעה שלך להרצות ב-TED או בכנס בינלאומי אחר, ייעוץ בהכנת מוצר דיגיטלי, התייעצות לקראת כתיבת ספר, או יעוץ במו"מ עם ארגון שמזמין אותך להרצות ועוד.

 

ניתן לתאם את הפגישה החל מהשבוע הרביעי של התוכנית ועד אפילו שנתיים מיום הצטרפותך לתוכנית. הייעוץ מבוצע באינטרנט ב-SKYPE או ZOOM.

למה הוספנו את הפגישה הזו? כי ההצלחה שלך חשובה לנו באמת. כשקוראים מה אמרו משתתפים אחרים שהתייעצו עם גיל, מבינים שאנחנו מתכוונים לזה. 

כעת, נעבור לשדרוג נוסף במסלול הביזנס קלאס: ליווי מיוחד באמצעות שני מפגשי מנטורינג למקצוענים.

 איך מתבצעים 2 מפגשי המנטורינג? 

כמשתתף במסלול ביזנס קלאס אנחנו ממשיכים להתקדם וללוות אותך במשך חצי שנה גם מעבר לפיתוח ההרצאה ב-7 שבועות. איך זה נעשה? 

אחת ל-3 חודשים, נערוך מפגש וידיאו קבוצתי אינטרנטי, להתייעצות לגבי אתגרים ושאלות שלך ושל משתתפים נוספים במסלול הביזנס קלאס. המפגשים מבוצעים באופן "סדנאתי", כך שגיל ממש מפעיל את המשתתפים, מתרגל אותם בו-במקום, ומאפשר לשאר המשתתפים להגיב! זו חוויה מרתקת חוצת גבולות, תרתי משמע.

 

זה יבוצע בדומה ל"קואצ'ינג-לייזר" שיש לך בחודש דצמבר גם במסלול הרגיל, אולם התכנים יהיו מתקדמים יותר.  בשורה התחתונה יש לך גם שני מפגשים במהלך 7 השבועות, וגם את שני המפגשים למקצוענים.

אם קראת  (או צפית בוידיאו) מה אומרים משתתפים שסיימו את התכנית, תבין את העוצמה והערך שיש במפגשים ובייעוץ של גיל. כנראה שאין עוד מנטור בינלאומי שנותן שירות ברמה אישית כזו, ולכן מספר המשתתפים בכל מחזור מוגבל.

במפגשים נתמקד בשני התחומים שמשלימים את תהליך הכנת ההרצאה שלך בתוכנית 7 השבועות:

1. שיפור ההרצאות ושדרוג לרמה בינלאומית כמו ב-TED.

2. מיתוג, בידול ושיווק ההרצאות - תחום ש-95% מהמרצים אינם עושים נכון וכתוצאה מכך "משאירים על הרצפה" עשרות אלפי ש"ח, ולעתים גם מאות אלפי ש"ח בכל שנה!

ב-2 מפגשים מרתקים אלה, גיל מוסיף גם תכנים בנושא ניהול מו"מ עם לקוחות עיסקיים, אסטרטגיות יצירתיות בהשקת ספרים במימון המונים (בכל זאת, גיל חתום על השקת הספר שכתב, WOW, שנחשבת להשקה ששברה שיאי השקות המונים בישראל) ועוד.

שווי השתתפות בשני המפגשים אלה הינו 6000 ש"ח, אך משתתפי מסלול ביזנס-קלאס מקבלים אותם כחלק מהמסלול.

לסיכום: במסלול ביזנס קלאס, אתה משתתף בתוכנית הדיגיטלית (כולל 2 מפגשי קואצ'ינג-לייזר) ומקבל גם

שיחת ייעוץ אישי עם גיל פרץ, וגם

2 מפגשי מנטורינג למקצוענים.

(שווי כולל של השדרוג: 11,328 ש"ח)   

רגע, מקבלים עוד מתנה עכשיו:

 

בונוס מתנה לזריזים (בשווי 2895 ש"ח):

מילגת השתתפות בסמינר LIVE עם גיל ונילי פרץ בישראל!

 גיל ונילי פרץ מעניקים  למספר מוגבל של משתתפים במסלול הביזנס קלאס מתנה חד-פעמית: מילגת השתתפות בסמינר "הצלחה עולמית", שיערך ב-2 בינואר 2019 בישראל. יום שלם של למידה והתנסות. זהו סמינר בפורמט חדש לחלוטין, ותכנים שמעולם לא נחשפו.

כמה מילים על מנחי הסמינר, גיל ונילי פרץ

גיל ונילי פרץ מגיעים להנחות את הסמינר היישר מקליפורניה, שם הם עובדים עם מנהלים בחברות המובילות בעולם.

עם “רקורד” של יותר מ-3200 הרצאות ופרזנטציות בפני קהלים מ-45 מדינות, גיל פרץ נחשב לאחר המומחים הבינלאומים בתחומים של דיבור בפני קהל, הרצאות, פרזנטציות והעברת מסרים בעוצמה, ובתחום ההשפעה ומכירות. בין לקוחותיו נשיא מייקרוסופט, מרצים ב-TED העולמית, ותאגידי ענק בארה"ב.

גיל כתב ופרסם בעברית ו/או באנגלית 5 ספרים, והשקת סיפרו האחרון "WOW - הסוד למצגות מנצחות והרצאות בלתי נשכחות" שברה שורה של שיאים בהשקות המונים בישראל, כשהסכום שגויס היה גבוה פי 5 ויותר מספרים של מנטורים ישראלים מפורסמים. 

 

נילי פרץ הרצתה ב-TEDx בקליפורניה על תוצאות המחקר שגיל ונילי ערכו ב-3 השנים האחרונות על המיינדסט של הייזמים המצליחים בעולם, וממשיכה להרצות על המחקר ברחבי העולם. נילי,  שכתבה ביחד עם גיל את הספר "סודות השכנוע וההשפעה של אובמה", היא מומחית בביצועי שיא, פיתוח כריזמה, שפת-גוף עוצמתית ומיינדסט להצלחה, והתגברות על פחד קהל.  היא משלבת בהרצאותיה את המחקרים העדכניים ביותר מתחום מדעי המוח וההתנהגות. 

בסמינר "הצלחה עולמית" הקרוב, נילי תשתף את הדרך שעשתה, כולל השיטות לשלוט בהרצאה למרות ההתרגשות, ואפילו שיטה שגיל ונילי פיתחו לעשות חזרות ושיפורים להרצאה, עד הרגע שקוראים לך לעלות לבמה. 

IMG_9373.JPG

 הנה חלק מהנושאים בסמינר "הצלחה עולמית" של גיל ונילי פרץ:

 

  *  הדרך להתחיל להרצות בחו"ל, אפילו אם ה"אנגלית" שלך רחוקה מלהיות מושלמת...

  *  איך להתכונן באופן אפקטיבי להרצאה בשפה שאינה שפת האם שלך, ולהופיע על הבמה בעוצמה!

  *  הדרך המהירה להתגבר על התרגשות לפני הרצאות ומצגות חשובות במיוחד

  *  כיצד לשדרג את ההרצאה שהכנת במהלך התוכנית לרמה שרק 1% מהמרצים בעולם מגיעים אליה   

  *  איך לקחת את הרעיון שלך ולהפוך אותו להרצאה שמתאימה להגשת מועמדות ל-TED

  *  סודות מאחורי הקלעים: ניתוח מבנה הרצאת TED של נילי פרץ, כדי שתוכל להשתמש בכלים                       הללו בהכנת הרצאות שלך, ועוד כמה סודות שלא חשפנו מעולם!

  *  כיצד להגיש הצעות אטרקטיביות להרצות בכנסים בינלאומיים בעולם אפילו אם אין לך ניסיון רב

  *  5 שיטות אפקטיביות במיוחד לשיווק הרצאות שלך לארגונים וחברות גדולות 

  *  איך למנף הרצאות לשיווק שירותים ומוצרים נוספים שלך

  *  הדרך לשיווק ומכירה של אירועים שלך לקהל הרחב

  *  איך לאמץ את המיינדסט להצלחה עולמית, ולעשות זאת בשנה הקרובה!

כמו בסמינרים האחרים של גיל ונילי, גם הסמינר "הצלחה עולמית" יהיה חוויתי, דינמי, בקצב מהיר, ויכלול תרגולים חדשניים, תרגול והופעה של חלק מהמשתתפים על הבמה, העצמה, והזדמנויות להכרויות ויצירת שיתופי פעולה. בסיום הסמינר תצא עם תוכנית פעולה להפוך את 2019 לשנה מדהימה.

לתשומת לב: כיוון שמספר המלגות מוגבל, המילגה במתנה מוענקת על בסיס "כל הקודם - זוכה".

עם מילוי מכסת המלגות שהקצבנו, המידע על הסמינר במתנה יוסר מיידית מעמוד זה, ללא הודעה מוקדמת. מאותו הרגע, לא ניתן יהיה לקבל את המתנה.

שווי המתנה - 2895 ש"ח.

להבטחת קבלת מילגת הבונוס לסמינר, הצטרף למסלול ביזנס קלאס עכשיו

לסיכום - הנה מה שאתה מקבל:

 במסלול הרגיל:

השתתפות בתוכנית הדיגיטלית

+

2 מפגשי "קואצ'ינג-לייזר" (בשווי 6000 ש"ח)

+

200% אחריות

 

ובמסלול ביזנס קלאס אתה מקבל:

 

 כל מה שמקבלים המשתתפים במסלול הרגיל +

שיחת ייעוץ אישי עם גיל פרץ (בשווי 1480$)

+

2 מפגשי מנטורינג למקצוענים (בשווי 6000 ש"ח)

+

אחריות 200% 

+

בונוס מתנה לזריזים (בשווי 2895 ש"ח):

מילגת השתתפות בסמינר

"הצלחה עולמית" עם גיל ונילי פרץ

IMG_6306.JPG

200% אחריות, בלי אותיות קטנות 

יש לך אחריות מוחלטת לשביעות רצון. זו אינה "אחריות" בסגנון "בוא נעשה לך את החיים קשים כדי לקבל את הכסף שלך בחזרה. שלח לי את כל העבודה שלך, ותראה לי שניסית, הקשבת לכל הסרטים, ועוד ועוד". 

זה לא אנחנו.

אנחנו מאמינים שאם אינך מרוצה מכל סיבה, אין שום סיבה שתשקיע יותר מ-10 שניות כדי להיפרד מאיתנו.

יש לך אחריות מלאה, "בלי שאלות". נקודה.

לכן, אם במהלך 14 ימים ממועד הצטרפותך לתוכנית זו תרצה להפסיק ולוותר על הגישה לתכני התוכנית הדיגיטלית לכל החיים ועל כל הבונוסים, כל שעליך לעשות הוא להודיע לנו באמצעות אימייל בלבד, וכספך יוחזר, בלי שאלות. 

חובת ההוכחה והסיכון היא שלנו בלבד. אין לך מה להפסיד, אלא רק להרוויח מהתוכנית.

אנחנו יודעים מה הלקוחות שלנו הפיקו מתהליכי ייעוץ, פגישות אישיות, סמינרים וסדנאות, ומהקורסים והתוכניות הדיגיטליות שלנו, ובטוחים שתאהב את התוכנית שלנו, ולכן יש לך אחריות לשביעות רצון מוחלטת, בלי אותיות קטנות.

אנחנו, גיל ונילי פרץ, מחויביים כל אחד ב-100% להבטחה זו. 

ביחד זה אחריות כפולה של שנינו, ולכן אנחנו קוראים לה 200% של אחריות.

 

מה ההשקעה?

המסלול הרגיל:  עכשיו במבצע 7 תשלומים של 927 ש"ח, סה"כ 6489 ש"ח (במקום 8495 ש"ח)

או הנחת "מזומן" נוספת - רק 5991 ש"ח  (ניתן לחלוקה ל-3 תשלומים של 1997 ש"ח).

מסלול "ביזנס קלאס": עכשיו במבצע 7 תשלומים של 1285 ש"ח, סה"כ 8995 ש"ח (במקום 14750)  

או  הנחת "מזומן" נוספת - רק 8487 ש"ח (ניתן לחלוקה ל-3 תשלומים של 2829 ש"ח).

Untitled

מסר אישי מגיל פרץ: מדוע פיתחתי את התוכנית?

לקוחות רבים שואלים אותי במשך שנים,  איך אני מכין בכל פעם מחדש הרצאות מפתיעות עם מסר חזק, הנעה לפעולה, ועם WOW?

סיפרתי להם שאני משתמש בשיטה שפיתחתי ושיפרתי לאורך 25+ השנים שאני מרצה בארץ ובעולם.

החלטתי לשתף ולחשוף את השיטה כי אני מאמין שבכל אדם יש ניצוץ שהוא חייב לשתף את העולם, והחלטתי לפתח את התוכנית הדיגיטלית, כדי לאפשר לכל אחד ללמוד את השיטה שלי לפיתוח הרצאה בלתי נשכחת.

אני זוכר את הפעם הראשונה שעמוס, משתתף בהרצאה שלי בים המלח, שלח לי בשנת 1992 מכתב בדואר (לא דואר אלקטרוני...) וכתב לי בכתב ידו: "גיל, שינית לי את החיים". זה רגע מכונן בחייו של כל מרצה.

וגם כיום, אחרי הרצאות לקהלים מ-40 מדינות ותרבויות, ואחרי שהיה לי הכבוד להיות מרצה במשך 5 שנים בפקולטה למנהל עסקים של אוניברסיטת תל-אביב, ולהרצות גם באוניברסיטאות מובילות כמו "סטנפורד" ו"ברקלי" בקליפורניה, בכל פעם שאני מקבל מכתב דומה, זה מרגש אותי שוב.

וזו גם הסיבה שמרגש אותי לעזור לרבים אחרים להוציא את הקול הפנימי שלהם, ולממש את עצמם.

 

בתוכנית שלפניך אני מוביל אותך בעזרת שיטת 7 השלבים שלי להכנת הרצאות מרתקות. הלוואי שמישהו היה מלמד אותי שיטה כזו לפני 25 שנה. זה היה חוסך לי הרבה זמן, הרבה טעויות, והמון כסף. 

אבל לא היה את קיצור הדרך הזה, והשקעתי עשרות אלפי דולרים בכל שנה בפיתוח האישי שלי, ותוך כדי העבודה בארץ ובעולם התחלתי לפתח את השיטה.

מדוע פיתחתי שיטה? כי הבנתי שכדי להרצות 160-180 הרצאות בשנה לקהלים שונים, חייבת להיות שיטה אפקטיבית שתאפשר לי לפתח במהירות הרצאות בלתי נשכחות.

התוכנית שלפניך כוללת כ-11 שעות הקלטה, שמחולקות ל-7 שלבים, הכוללים כ-120 סרטי וידיאו והדרכה. זאת, עוד לפני הבונוסים וההפתעות שאני מוסיף.

אגב, בין הבונוסים, קטעי וידיאו מהרצאות וסמינרים שלי ושל נילי פרץ, שהרצתה השנה ב-TEDx בקליפורניה.

בסמינר הבונוס שאנחנו נותנים למשתתפים במסלול ה"ביזנס קלאס" אנחנו חושפים הרבה מיתוסים מאחורי הקלעים של TED בכלל, וכמובן "נפרק לגורמים" את ההרצאה של נילי, כי זו הזדמנות לספר גם מה לא הכנסנו למשל, או לשתף דברים שלא רואים כשלא יודעים שהם קיימים.

כדי להשיג את התוצאות במהירות, אני ממליץ להקדיש לתוכנית 2-3 פעמים בשבוע. פעם אחת כדי לצפות בתכנים של אותו השבוע, ועוד פעמיים כדי לכתוב ולפתח את השלב הבא בהרצאה שלך בהתאם להנחיות שלי.

כמובן, אתה קובע את הקצב. אם עובדים בקצב המומלץ, מסיימים את הכל תוך 7-8 שבועות.

זו תוכנית שממוקדת בעשיה. בביצוע. בתוצאות. זו תוכנית עם קצב, ועם דחיפה שלי.

אני מזמין אותך לנצל את התוכנית כדי לממש את עצמך, לחדש לעצמך, ולרגש אחרים!

אני מזמין אותך להצטרף כעת לאחד משני המסלולים.

גיל פרץ

נ.ב.  יש לך שאלה לפני ההצטרפות? אפשר לשלוח אלי אישית אימייל אל: gil@businesstraining.co.il

 

bottom of page