top of page

רוצה להפוך את הסיפור שלך להרצאה בלתי נשכחת?

רוצה לתרגם את הידע וניסיון החיים שלך להרצאה עוצמתית ורווחית?

רוצה לשתף את המסרים שלך ברמה עולמית?

רוצה לעשות זאת עם תמיכה ומנטורינג אישי מגיל פרץ?

שלום,

כאן גיל פרץ.

עכשיו יש לך הזדמנות להכיר את השיטה שפיתחתי תוך כדי קריירה של יותר מ-3400 הרצאות בארץ ובעולם, ולפתח הרצאה מרתקת ואפקטיבית, אפילו אם אין לך ניסיון בהעברת מסרים מול קהל.

אני מזמין אותך להצטרף לאקדמיה הדיגיטלית שלנו להכשרת מרצים, ולהשתתף בתוכנית המקצועית המקיפה והטובה מסוגה בישראל (אולי אפילו בעולם!), וכעת -ב"מבצע יום הולדת של גיל פרץ" לקבל במתנה סיוע ותמיכה אישית שלי במהלך 8 השבועות של התוכנית.

* המבצע מוגבל, ואנחנו שומרים לעצמנו את הזכות לסיים אותו ללא הודעה מראש, על ידי מחיקת המידע עליו באתר זה.

 

"השיטה של גיל פרץ לפיתוח הרצאה בלתי-נשכחת"

תוך 7-8 שבועות תוכל לפתח הרצאה ברמה של מקצוענים, כדי להשמיע את המסר שלך בעוצמה על כל במה. 

התוכנית שחושפת אותך לשיטה שהפכה את גיל פרץ למרצה מבוקש בארץ ובעולם 

חוויית הלמידה מתבצעת בקורס וידיאו דיגיטלי ברמה שלא היכרת מעולם. התכנים מועברים בסידרה הכוללת עשרות סרטוני וידיאו תכליתיים, שבהם תצפה בגיל מסביר ומדגים. בנוסף תקבל קבצי עבודה מיוחדים ועוד. התוכנית פשוטה ונוחה לשימוש שלך בכל שעה, מכל מחשב או טלפון סלולרי עם חיבור לאינטרנט. בכל שבוע לומדים את השלב הבא ב"שיטת 7 השלבים של גיל פרץ", ולאחר מכן, יש לך הנחיות ומשימות ספציפיות כיצד להתקדם בפיתוח ההרצאה שלך. המיקוד הוא "לומדים ומיישמים", כך שתוך 7 שבועות יכולה להיות לך הרצאה יחודית, מרתקת ומרגשת. 

תוכנית אינטרנטית + תמיכה אישית של גיל פרץ

מייד לאחר ההרשמה, יש לך גישה לתוכנית כדי להתחיל את הלמידה ואת פיתוח ההרצאה שלך.

המטרה: לפתח הרצאה יחודית תוך 7 שבועות.

כמובן, יש לך גישה לתוכנית 24 שעות ביממה, מכל מחשב או טלפון עם חיבור לאינטרנט, כדי להתקדם בקצב שלך ולחזור על התכנים במהלך השבועות הקרובים, או לפני הרצאות חשובות בעתיד.

בונוס לזמן מוגבל: 8 שבועות של תמיכה ויעוץ אישי מגיל פרץ, בחינם במהלך התוכנית!

במהלך 8 השבועות הקרובים, מרגע ההצטרפות, יש לך אפשרות להתייעץ עם גיל באימייל, "חופשי-חודשי", לגבי ההרצאה שלך, או כל נושא אחר הקשור לתכנים שבתוכנית.

(שווי הבונוס -  "PRICELESS")! 

בינינו, איזה מנטור או מומחה עולמי עם ניסיון של אלפי הרצאות וייעוץ למאות מנכ"לים בחברות המובילות בעולם, מאפשר לך להתייעץ "חופשי"? כדי להעניק ייעוץ איכותי, הבונוס ניתן לקבוצה מוגבלת של מצטרפים כעת, ואנו שומרים לעצמנו את הזכות להפסיק את מתן הבונוס לנרשמים שיפספסו את המבצע.

רוצה 4 שבועות נוספים של תמיכה מגיל? הכנו הפתעה נוספת לבעלי תשוקה לצאת לעולם עם המסר או הסיפור שלהם:

לרגל תקופת החגים ויום ההולדת של גיל, אנחנו מאריכים את תקופת הליווי והייעוץ האישי של גיל למצטרפים כעת, עד 30 בנובמבר 2019. 

אל תדחו את ההרשמה, כדי לא לפספס את הבונוס המשופר ולקבל במתנה חינם 4 שבועות נוספים של מנטורינג והתייעצות ללא הגבלה במייל עם גיל, לגבי ההרצאה שתפתחו במהלך התוכנית, או ההרצאה שתשתפרו (אם יש לכם כבר הרצאה ואתם מצטרפים כדי לשדרג אותה לרמה גבוהה במיוחד).

MIKI.jpg

מיקי שילינגר, סגן נשיא רדקום: "רציתי ללמוד מהטוב ביותר. התוצאות מרגשות."

"למרות שערותי הלבנות, הבנתי שאם אני רוצה להעביר מסר חשוב, חובה ללמוד מהטובים ביותר. התוצאה - הרצאה בסגנון TED מדהימה שמרגשת את הקהל. זו אחת ההשקעות הכי טובות שעשיתי בחיי"

BULI.jpg

בולי איזנשטיין דיין, ניו-יורק, B-About: "גיל חושף את סודות ההצלחה שלו"

                                                     

"נהניתי ממומחה צמוד ברמה בינלאומית. מעבר לבניית הרצאה, גיל האיר דברים שהם הרבה מעבר למסר, סייע שיווקית כשנתן לי המלצות לתמהיל מוצרים, תמחור מדויק, וייעץ כשניהלתי משא-ומתן על ההרצאה החדשה שפיתחתי במהלך התוכנית. והוא עשה את הכל בנדיבות ענקית, ביצירתיות ובאכפתיות כנה."

ORNA BAT DAVID.jpg

אורנה בת דוד, מרצה, מחברת הספר "ישיבה דינאמית": "שיטה ממוקדת ומדוייקת"

"ההשתתפות שלי בתוכנית הדיגיטלית של גיל פרץ הייתה אחד הדברים החכמים שעשיתי.

התוכנית מיקדה אותי בצורה מדוייקת, ולכן גם איתגרה אותי כי קל לי להתפזר. כתוצאה מכך הוצאתי מעצמי הרבה יותר ממה שתיארתי לפני ההרשמה, ומה שאפילו חשבתי לגבי עצמי.

הנתינה של גיל, ובעצם גם של נילי פרץ, שקטעי וידיאו שלה מוסיפים תבלין שלא ניתן לראות במקום אחר, היא כרגיל אצל הזוג פרץ: מעל ומעבר."

YONATAN.jpg

יונתן ניר, במאי, זוכה בפרס הסרט הדוקומנטרי בפסטיבל סנטה ברברה:

"קיבלתי הרבה מעבר לציפיות שלי"

״יש לי ניסיון בינלאומי עשיר. אבל למזלי - יש לי חברים שהכירו את גיל ונילי פרץ מקורסים קודמים, והם המליצו לי באופן גורף ללכת על זה.

התוכנית הזו מקיפה, מקצועית ואיכותית יותר מכל מה שציפיתי לקבל.

היתרון הגדול של התוכנית, שהיא מתאימה לכל אחד, בין אם יש לך ניסיון, ובין אם לא הרצית

מעולם. מומלץ בחום״

המרצה הבינלאומי גיל פרץ, מפתח השיטה והמנטור האישי שלך 

גיל ונילי פרץ מייעצים למנהלים בחברות המובילות בעולם כיצד להעביר את המסרים שלהם בעוצמה על כל במה, ובמקביל מכשירים אנשים עם תשוקה לשתף את העולם במסר או בסיפור שלהם, כדי לעלות על הבמות הנחשקות, כולל TED, בעוצמה וללא חשש, ולהרצות בארגונים, בחברות ובכנסים בארץ ובחו"ל.

גיל פרץ הביא לפיתוח התוכנית את הניסיון האישי שלו שכולל יותר מ-3400 הרצאות ופרזנטציות בפני קהלים מ-45 מדינות.  גיל פרץ נחשב לאחר המומחים הבינלאומים בתחום של השפעה, מכירות והעברת מסרים בעוצמה. בין לקוחותיו נשיא מייקרוסופט, מרצים ב-TED העולמית, ותאגידי ענק בארה"ב כמו פייפאל, אלרגן, סיסקו ועוד. במשך מספר שנים הוא היה המרצה של הקורס "פרזנטציה מנצחת" לתלמידי התואר השני, בביה"ס למנהל עסקים באוניברסיטת תל-אביב, והוא הוזמן לשאת הרצאות בכנסי ההדרכה הבינלאומים בארה"ב, ובאוניברסיטאות יוקרה, ביניהן: סטנפורד, ברקלי, UCSF, UCSD.

גיל כתב ופרסם בעברית ובאנגלית 5 ספרים, וסיפרו האחרון "WOW - הסוד למצגות מנצחות והרצאות בלתי נשכחות" גייס פי 12 מיעד ההשקה שלו ב"מימון המונים".

בתחילת ינואר 2020 הוא צפוי להיות אחד המרצים בכנס TEDx בישראל.

כעת, יש לך הזדמנות להצטרף לתוכנית הדיגיטלית שגיל פיתח על סמך הניסיון שצבר ב-30 השנים האחרונות, וליהנות גם מהאפשרות להתייעץ איתו לגבי פיתוח ההרצאה שלך, באופן אישי במהלך 8 השבועות של התוכנית, ישירות ב-אימייל, "חופשי, חופשי" ללא הגבלה.

כמשתתף בתוכנית הדיגיטלית שלפניך תהיה לך אפשרות לצפות גם בקטעי בונוס מיוחדים של גיל ונילי פרץ, מסמינרים והרצאות שלהם, ביחד ולחוד.

נילי פרץ הרצתה ב-TEDx בקיץ 2018 בקליפורניה על תוצאות המחקר שגיל ונילי ערכו ב-3 השנים האחרונות על המיינדסט של הייזמים המצליחים בעולם, וממשיכה להרצות על המחקר ברחבי העולם. נילי,  שכתבה ביחד עם גיל את הספר "סודות השכנוע וההשפעה של אובמה", היא מומחית בביצועי שיא, פיתוח כריזמה, שפת-גוף עוצמתית ומיינדסט להצלחה, והתגברות על פחד קהל. היא משלבת בהרצאותיה את המחקרים העדכניים ביותר מתחום מדעי המוח וההתנהגות. 

אין שום ערך מהותי לרעיון, אם הוא נשאר רק

100% אחריות!

רוצה להתחיל ולראות איך התוכנית מתאימה לך? בשמחה.

יש לך 100% אחריות מוחלטת לשביעות רצון. זו אינה "אחריות" בסגנון "בוא נעשה לך את החיים קשים כדי לקבל את הכסף שלך בחזרה. שלח לי את כל העבודה שלך, ותראה לי שניסית, צפית בכל הסרטים, ועוד ועוד."

להיפך, אנחנו מאמינים שאם אינך מרוצה מכל סיבה, אין שום סיבה שתשקיע יותר מחצי דקה כדי להיפרד מאיתנו.

לכן - יש לך אחריות מלאה, "בלי שאלות". נקודה.

אם במהלך 14 ימים ממועד הצטרפותך לתוכנית זו תרצה להפסיק ולוותר על הגישה לתכני התוכנית הדיגיטלית לכל החיים ועל כל הבונוסים, כל שעליך לעשות הוא להודיע לנו באמצעות אימייל בלבד, וכספך יוחזר, בלי שאלות. 

הסיכון הוא שלנו בלבד. אין לך מה להפסיד, אלא רק להרוויח מהתוכנית.

אנחנו יודעים מה לקוחות שלנו הפיקו מהסמינרים והתוכניות הדיגיטליות שלנו, ובטוחים שתאהב את התוכנית שלנו, ולכן יש לך אחריות לשביעות רצון מוחלטת, בלי אותיות קטנות.

יחד עם זאת, אם אין לך שום כוונה להשאר בתוכנית, ואתה מאלה שרק מחפשים להציץ ולבקש החזר כספי, אנא חסוך לעצמך ולנו את הזמן והטירדה המיותרת. אנחנו מאמינים באינטגריטי של הלקוחות שלנו.

 מה כוללת התוכנית שלך?

1. השתתפות בקורס הדיגיטלי של גיל פרץ לפיתוח הרצאה מנצחת.

(שווי $1997)

2. גישה בלתי מוגבלת בזמן לקורס הדיגיטלי (שווי: Priceless).

3. 8 שבועות מנטורינג,תמיכה אישית, וקשר ישיר עם גיל, על ידי אי-מייל, "חופשי חופשי".

(שווי: $3500)

4. עד 4 שבועות נוספים של תמיכה, עד 30 לנובמבר 2019, למזדרזים להצטרף היום.

(שווי: $1750)

וכמובן, 100% אחריות לשביעות רצון.

IMG_6306.JPG

חכו... יש עוד משהו שלא תרצו לפספס:

מתנת WOW מגיל ונילי פרץ

 

נרשמים היום ומקבלים במתנה מילגת השתתפות חינם לסמינר  של גיל ונילי פרץ בישראל!

כן, החלטנו להעניק לנרשמים הראשונים מתנה שהשווי שלה אלפי שקלים: הצטרפותך כעת לתוכנית מזכה אותך בקבלת מילגת השתתפות בחינם(*) באחד הסמינרים או הפעילויות שנקיים בישראל. המילגה (כרטיס השתתפות במתנה) ניתנת לניצול עד 31.12.2022 (קצת יותר מ-3 שנים), לפי בחירתך, באחד הסמינרים שלנו. 

דמי ההשתתפות בסמינרים השונים שלנו בישראל ב-5 השנים האחרונות נעו בין 2950-8400 ש"ח, בהתאם לסוג הסמינר, ותהיה לך אפשרות לבחור בסמינר שיתאים למטרות שלך. מועדי הסמינרים מתפרסמים כ-60 יום לפני המועד בו הם מתקיימים, כך שיהיה לך זמן להחליט. 

המילגה בהחלט ניתנת להעברה לבן משפחה או חבר.

ההשתתפות שלך בחינם(*), בכפוף לביצוע הרשמה עד 30 יום לפני מועד הסמינר שתבחר, ותשלום סימלי עבור דמי הרשמה/זכויות יוצרים, בסך של $97, שמבטיח את השתתפותך. דמי ההרשמה מיועדים גם כדי לשמור לך מקום, על חשבון משתתף אחר שהיה משלם מחיר מלא עבור ההשתתפות.

סיכום: מה אתה מקבל בעת ההרשמה היום במבצע?

1. השתתפות בקורס הדיגיטלי של גיל פרץ לפיתוח הרצאה מנצחת.

(שווי $1997)

2. גישה בלתי מוגבלת בזמן לקורס הדיגיטלי (שווי: Priceless).

3. 8 שבועות מנטורינג,תמיכה אישית, וקשר ישיר עם גיל, על ידי אי-מייל, "חופשי חופשי".

(שווי: $3500)

4. עד 4 שבועות נוספים של תמיכה, עד 30 לנובמבר 2019, למזדרזים להצטרף היום.

(שווי: $1750)

5. מילגת השתתפות בסמינר או סדנה עתידית של גיל ונילי פרץ בישראל, לפי בחירתך.

(שווי ממוצע של כ-5790 ש"ח,השווים ל-$1610 בהתאם לסמינר שתבחר להשתתף בחינם)

סה"כ שווי התוכנית, הבונוסים והמתנה: $8,857!

וכמובן, 100% אחריות לשביעות רצון.

 

מה ההשקעה?

25% הנחה במבצע לרגל יום ההולדת (3 בספטמבר למי שרוצה לשלוח לו איחולים) של גיל פרץ:

 

רק $1497, במקום $1997 (חיסכון של $500). 

כן, אנחנו יודעים שהמחיר הנמוך מפתיע, כי אפילו רק מילגת ההשתתפות באחד הסמינרים, הכנסים או האירועים בישראל, שווה יותר.

הוסיפו לזה גם את הערך האדיר (אפילו בלי שווי כספי) של האפשרות להתייעץ ולקבל תמיכה אישית מגיל פרץ, במהלך 8 השבועות הרשמיים של התוכנית (כל עוד הבונוס הזה בתוקף).

לרשותך גם מספר אפשרויות להצטרפות בתשלומים נוחים. התשלום בכרטיסי אשראי או פייפאל.

ההנחה, המבצע, והבונוסים - לזמן מוגבל.

Untitled
bottom of page