top of page
IMG_4678_Original ביחד - עם הטית ראש שלי

 

ההרשמה לתוכנית ההדרכה בעיצומה. מבצע מיוחד כולל בונוס: קובץ הפעלות ו״שוברי קרח״ לסדנאות ומצגות וירטואליות, לשימוש פנים ארגוני ללא הגבלה

התוכנית לסדנת זום מנצחת.

שלך! ©

 

כיצד לפתח סדנה וירטואלית מקצועית ולהנחות אותה במקצועיות, תוך שימוש בכלים הנכונים באופן הנכון, ולהוביל את המשתתפים להפנמה, יישום ותוצאות.

שלום,

כאן גיל ונילי פרץ.

סן דייגו, קליפורניה.

אנחנו שמחים להזמין אותך להכיר את התוכנית לפיתוח סדנאות וירטואליות אפקטיביות במיוחד, ולשקול השתתפות שלך או מנהלים ואנשי הדרכה בחברה שלכם במחזור הקרוב, ביחד עם משתתפים מחברות, ארגונים ועסקים מובילים.

המטרה: להקנות למשתתפים את ״פורמולת 8 הצעדים״ לפיתוח סדנת זום מנצחת - השיטה לתכנון ופיתוח סדנאות מרחוק, הרצאות חוויתיות או קורסים המורכבים ממספר מפגשים מרחוק, והנחיה וירטואלית בדרך בלתי נשכחת שמובילה לתוצאות ושיפור כישורים וביצועים.

מה כוללת התוכנית? 

1. השתתפות בשני מפגשי הדרכה חווייתיים, לייב, בהנחיית המרצים הבינלאומיים גיל ונילי פרץ (פרטים על גיל ונילי , בהמשך)

2. הקלטות של המפגשים לצפיה ללא הגבלה, למשך שנה, באתר מיוחד.

3. (למי שמעוניין-חינם): קבוצת התייעצות (פייסבוק) במהלך התוכנית ואחריה. 

4. בונוס #1: חינם - קבלת עדכונים עתידיים שיהיו במחזורים הבאים בתוכנית.

5. בונוס #2: שני מפגשי ייעוץ/שאלות ותשובות/מנטורינג קבוצתי + הקלטה שלהם לצפיה חוזרת. 

6. בונוס #3: ״פרץ של הפעלות: קובץ הפעלות, ו-Ice Breakers לסדנאות ופרזנטציות מרחוק״ כדי לשלב אותן במצגות, פגישות והדרכות שלך

7. שדרוג הפגישות והמצגות של מנהלים בארגון: אישור רשמי להפצה ושימוש פנים ארגוני בקובץ ההפעלות ושוברי-קרח (הבונוס מותנה ברישום שני משתתפים, או יותר)

המחזור הראשון של התוכנית עומד להיפתח ממש בקרוב ב-17 בנובמבר, ולכן ההרשמה מסתיימת בשבוע הבא. נכון ל-27 באוקטובר, רשומים כבר 24 משתתפים.

****

גללו את המסך וגלו את שאר הפרטים בהמשך...

למי מומלץ להשתתף

בתוכנית לסדנת זום מנצחת?

 - מנהלי הדרכה שרוצים ללמוד ולשתף את הידע בארגון שלהם

 - מפתחי הדרכה בארגון/חברה שלך, כדי שיתאימו את הקורסים הפנימיים שלכם לעידן החדש לקראת שנת הפעילות 2021.

אנשי הדרכה שרוצים להשתמש בכלים החדשים בעוצמה, ולקבל מאיתנו תמיכה והעצמה, כדי לסייע לשפר ביצועים עיסקיים בשנה הקרובה.

אנשי הדרכה שיש להם יעד לסיים עד ינואר הדרכה חדשה, ואתם רוצים לסייע להם לבצע את התפקיד בהצלחה (היעד של כל המשתתפים בתוכנית יהיה לפתח סדנה חדשה תוך חודש!)

- מנהלים שרוצים להדריך את הצוותים שלהם לשיפור ביצועים באמצעות הדרכות וירטואליות אפקטיביות במיוחד, ולהקטין תלות בגורמי חוץ

- וכל בעל תפקיד בארגון שלכם שרוצה להקפיץ את המיומנויות שלו לתכנון ופיתוח הדרכה חוויתית שתבוצע באופן וירטואלי, לנצל גם את הידע וחוכמת ההמונים בקבוצת הייעוץ של המשתתפים, ולהשתמש ברעיונות ודוגמאות שיקבל מגיל ונילי בתוכנית, וכמובן גם בקובץ ההפעלות ו-Icebreakers שמקבלים כבונוס #3.

למי התוכנית אינה מתאימה?

- מי שרוצה רק ״לשבת״ בהדרכה, בלי לתרום לשאר המשתתפים בתרגולים, ובלי לפתוח מצלמה.  

- מי שרוצה רק ללמוד, ללא כוונה ליישם את השיטה. אנחנו מעדיפים משתתפים שיוכלו להביט לאחור ולומר ״התוכנית היתה השקעה נפלאה, ושווה גם פי 10 יותר ממה ששילמנו" כי התוצאות של המשתתפים הן גם ההצלחה שלנו.

המידע שלפניך מיועד עבור נרשמים מארגונים עיסקיים למחזור הראשון של התוכנית. ההרשמה מסתיימת ביום רביעי, 11/11. אולם אנחנו שומרים זכות לסיים את ההרשמה בכל עת, ללא הודעה מוקדמת.

מה כוללת התוכנית ? שני מפגשי הדרכה חוויתיים + שני מפגשי מנטורינג קבוצתי + 3 בונוסים (מייד...הפירוט)

מפגש ראשון: ״פורמולת 8 הצעדים״ לפיתוח סדנת זום מנצחת - תבנית מדוייקת לפיתוח סדנה וירטואלית חוויתית, שתוביל את המשתתפים לזכירת התכנים החשובים ביותר, יישום בשטח, ושיפור תוצאות.

במהלך המפגש, המשתתפים משתמשים בחוברת עבודה דיגיטלית שמסייעת לתכנן, לפתח ולהכין את הסדנה בשיטתיות, מהירות ומקצועיות - כדי לצאת איתה לדרך!

מפגש שני: הנחיית סדנת זום חוויתית תוך שילוב שיטת ״התדר החדש״© - כיצד להנחות מרחוק את הסדנה, תוך שילוב אופטימלי של הקניית מיומנויות, תרגול ואינטראקציות מגוונות ומפתיעות. כל זאת כדי להתגבר על מכשולים והסחות שיש בעידן החדש, ולגרום למשתתפים ליהנות בלמידה ולהובילם לשליטה, יישום ושיפור ביצועים מתמיד.

מתי, איפה, איך?

אנו מנחים את המפגשים בעברית בשידור חי מקליפורניה.

מפגש מספר 1: יום שלישי, 17 בנובמבר, בין השעות 18:00-21:00 (שעון ישראל)

מפגש מספר 2: יום שלישי, 1 בדצמבר באותן השעות 18:00-21:00. 

שני המפגשים מבוצעים בשעות שאינן נוגסות בשעות העבודה הרגילה, במיוחד כדי לאפשר גם למנהלים עסוקים להשתתף ללא הפרעות של פגישות זום אחרות.

הפער של שבועיים בין המפגש הראשון למפגש השני מאפשר למשתתפים לפתח או לשפר סדנה וירטואלית עליה הם עובדים במהלך התוכנית, בעזרת ״פורמולת 8 הצעדים״ לפיתוח סדנת זום מנצחת שקיבלו במפגש הראשון.

 

במפגש השני נעלה לרמה הבאה, ונתמקד בהנחייה עצמה, באינטראקציה, ובהובלת המשתתפים לתוצאות תוך שימוש אינטנסיבי ב"דינמיקה של סדנה וירטואלית, המבוססת על ששת עקרונות ״התדר החדש״ © להעברת מסרים וירטואלים אפקטיביים, ושימוש באפליקציות או הפעלות מיוחדות שניתן לשלב ב-זום או פלטפורמות אחרות. כל זאת, כדי לייצר חוויה לימודית בלתי-נשכחת, תרתי משמע.

 

שני המפגשים נערכים בשידור "חי" כדי לאפשר לעשרות המשתתפים לחוות את ה״מודלינג״ להדרכה, שמבוצעת לפי השיטה שלנו (walk the talk).

בנוסף, המפגשים מוקלטים כדי לאפשר צפיה חוזרת שתאפשר לכל משתתף לשים לב לדקויות, ולאמץ "טריקים" קטנים שגיל ונילי מיישמים בעצמם, וש"עושים את ההבדל" בין סדנה וירטואלית משמעממממממממממממת.... לחוויה מהממת!

הנה כל מה שמקבלים בתוכנית: הרבה יותר מהדרכה

1. השתתפות בשני מפגשי הלמידה החווייתיים של התוכנית.

2. חינם - צפיה אישית חוזרת בהקלטות של שני המפגשים, במשך שנה שלמה. זאת, כדי ללטש את היכולות, לחזור על הפורמולה והטכניקות ולצפות שוב ושוב לפני פיתוח, הכנה ושיווק פנימי של כל סדנה נוספת בעתיד. ההקלטות יועלו לאתר קורסים דיגיטליים מיוחד למשתתפים בתוכנית, לגישה אישית של כל משתתף.  (שווי תוספת חינם זו: 3000 ש"ח)

3. קבוצת התייעצות וחוכמת-המונים של המשתתפים (למי שרוצה בלבד): בתחילת הקורס אנו פותחים קבוצת פייסבוק כדי להעלות שאלות, להתלבט ביחד, לתמוך זה בזה, לבצע שיתופי פעולה מקצועיים ועוד. 

הקבוצה תפעל במשך שנה שלמה, עד סוף דצמבר 2021 (שווי: 5000 ש״ח).

אנחנו יודעים שיש מקרים שתעדיפו דיסקרטיות, ולכן, להבדיל מהשתתפות פעילה בשני מפגשי ההדרכה, זו זכות להצטרף לקבוצה או להיות פעיל, ואפשר להשתתף בקבוצה גם באופן ״שקט״.

מצד שני, בתוכנית צפויים להשתתף גם מומחים ומנחים מקצועיים חיצוניים של סדנאות, והקבוצה מהווה הזדמנות להכיר אותם, ולהזמין אותם לארגון שלכם.

אין דרך יעילה (וזולה!) יותר להכיר מומחים או ספקי ידע מאשר לראות אותם בעצמם לומדים ומשתפים ידע! כי כמו שאתם יודעים, מה שקובע אינו רק התוכן שלהם אלא גם האופי והאישיות שנחשפים.

3 בונוסים מיוחדים (לנרשמים עד 11.11.20)

 

בונוס #1: Upgrade ועדכונים בעתיד

מי כמוך יודע שכל תוכנית הדרכה או סדנה עוברת שינויים לאורך השנים. ולכן, משתתפי המחזור הראשון זוכים לקבל בונוס בלעדי: שדרוג אוטומטי "לכל החיים".

מה זה נותן? כשנשדרג בעתיד את התוכנית, או נבצע התאמות למציאות שתמשיך להשתנות גם לאחר הקורונה... תהיה למשתתפים גישה לשיפורים, פעם אחר פעם, באתר הקורסים הדיגיטליים שלנו.

לתמיד. 

במלים אחרות, זו הזדמנות חד פעמית שלכם להשקיע פעם אחת, ולהתעדכן בעתיד ברעיונות חדשים לשיפור, ללא עלויות נוספות.

שווי הבונוס: אתם יודעים בדיוק כמה עולה לפתח או לשדרג הדרכות. הערך של מתנה זו הוא ״Priceless״. והוא מוצע כעת בלעדית למשתתפים במחזור הראשון, שנפתח ב-17 בנובמבר.

 

בונוס #2:  שני מפגשי מנטורינג קבוצתי ב-9 בדצמבר!

בנוסף לשני המפגשים הפורמאליים של התוכנית, נקיים שני מפגשי ייעוץ ומנטורינג קבוצתי, כדי לענות על שאלות והתלבטויות של משתתפים. זו הזדמנות שלנו להוסיף רעיונות יצירתיים למבנה הסדנאות, לתרגילים, הפעלות והנחיה שלהן. 

שני המפגשים יערכו ביום רביעי, 9 בדצמבר, כדי לאפשר למשתתפים לבחור את השעה המועדפת עליהם.

מפגש אחד יחל ב-8 בבוקר, והמפגש השני יחל ב-8 בערב. (שעון ישראל).

בעיקרון, כל משתתף יוכל לבחור מה עדיף לו, ומי שירצה - יוכל להשתתף בשניהם.

גם שני מפגשי הייעוץ יוקלטו לצפיה חוזרת של המשתתפים בתוכנית.

שווי הבונוס: 2500 ש"ח כל מפגש, וסה״כ 5000 ש״ח.

בונוס #3:  ״פרץ של הפעלות וירטואליות:

קובץ הפעלות, ו-Icebreakers  לסדנאות ופרזנטציות"

(מתאים גם לפגישות מנהלים, גיבוש עובדים ועוד)

המשתתפים מקבלים בתום המפגש השני קובץ מיוחד שיסייע להם להפוך כל סדנה לחוויה.  ״פרץ של הפעלות וירטואליות, תרגילים ושוברי-קרח שעושים וואו", הוכן על-ידנו עבור שימוש בסדנאות שאנחנו מעבירים בעולם. זה קובץ עבודה שאנחנו נעזרים בו בתכנון של כל סדנה, הרצאה אינטראקטיבית, או פעילות וירטואלית אחרת. הוא מאפשר לנו לבחור במהירות ובקלות את סוגי ההפעלות שמתאימות לנושא ולקבוצת המשתתפים. בחרנו את ההפעלות והתרגילים בקפידה רבה, בהתאמה לעידן החדש. השימוש בקובץ יקצר את זמן ההכנה לסדנאות ופגישות זום בשעות רבות, וישמש כ-resource נוסף.

בונוס לארגונים: רישום שני משתתפים למחזור הקרוב שנפתח ב-17 בנובמבר, מזכה אתכם בקבלת אישור רישמי בכתב, המאפשר לכם להפיץ בחברה את קובץ ההפעלות כדי שעוד מנהלים ואנשי הדרכה ישתמשו בו בהכנת מצגות, פגישות מרחוק, הדרכות, ואירועים וירטואלים.

סיכום: מה מקבלים בתוכנית? 

(בתוקף למנהלים מארגונים הנרשמים בפועל עד  11.11.20)

1. השתתפות בשני המפגשים של התוכנית (17 בנובמבר + 1 בדצמבר) 

2. גישה להקלטות של המפגשים למשך שנה (שווי: 3000 ש"ח)

3. קבוצה להתייעצות ושיתופי פעולה (שווי: 5000 ש״ח)

   +

4. בונוס #1: Upgrade ללא הגבלת זמן ( "priceless" - בשווי לפחות 10,000 ש״ח)

5. בונוס #2: שני מפגשי מנטורינג קבוצתי ב-9 בדצמבר + הקלטה שלהם (שווי של שניהם: 5000 ש״ח) 

6. בונוס #3: ״פרץ של הפעלות: קובץ הפעלות, ו-Icebreakers לסדנאות ופרזנטציות מרחוק״

7. אישור רשמי להפצה ושימוש פנים ארגוני בקובץ הפעלות ושוברי-קרח (לארגונים הרושמים לפחות שני משתתפים לתוכנית הקרובה)

הרשמה ודמי השתתפות

דמי ההשתתפות: $725 - למשתתף ראשון מהארגון.

משתתף שני - $470 בלבד.

משתתף נוסף - רק $395.

מבצע לארגונים : רישום שני משתתפים למחזור הקרוב מזכה אתכם בזכות לשימוש פנים ארגוני ללא הגבלה בקובץ הבונוס ״פרץ של הפעלות ושוברי-קרח לסדנאות ומצגות מרחוק״, ולהפצתו כולל העלאתו בפורטל הפנימי בארגון.

כיצד נרשמים לתוכנית? 

להבטחת מקומכם שילחו אלינו כעת אימייל  אל gil@businesstraining.co.il

וציינו את מספר המשתתפים המבוקש, ואופן המועדף לתשלום:  

- העברה בנקאית לחשבוננו בארה״ב,

- תשלום ישיר באינטרנט בכרטיס אשראי,

- או PayPal.

תוך 24 שעות מקבלת האימייל שלך, נשלח אליך אישור וחשבון לתשלום (INVOICE), שיש להעביר לגורם המוסמך בארגונך לביצוע מיידי.

בנוסף, יש לשלוח עד 13 בנובמבר אימייל עם פרטי המשתתפים (שם, אימייל וטלפון נייד).

יש לך שאלה, רוצה להתייעץ, לקבל עוד פרטים או לשוחח?

שלחו הודעה אל גיל פרץ gil@businesstraining.co.il

או לווטסאפ:  1-650-8338630+

מול המחשב שנינו.JPG

 מנחי התוכנית

גיל ונילי פרץ הם זוג מומחים בינלאומיים לתקשורת אפקטיבית והעברת מסרים, מחברי רב המכר הבינלאומי Obama's Secrets, בעלי אקדמיה להכשרת מרצים ואקדמיה וירטואלית למקצועות הניהול והמכירות, מנטורים למרצים ב-TED, ומרצי TED בעצמם.

גיל פרץ - שותף מייסד (ביחד עם ארז אלמוגי) של המרכז לאימונים בעסקים וחברת BLANCHARD ישראל, ומי שהוביל את ההכשרה המקצועית של עשרות רבות של מאמנים ב״מרכז לאימונים בעסקים״ מאז הקמתו בתחילת שנות ה-90, עד לרילוקיישן של המשפחה לעמק הסיליקון בקיץ 2012. גיל פיתח במהלך הקריירה מאות סוגים שונים של סדנאות, החל מסדנאות קצרות (2-3 שעות) ועד לתוכניות הדרכה אינטנסיביות לפיתוח מנהלים לאורך שנה שלמה. במשך מספר שנים ברציפות הוא היה המרצה הראשי בכנס ההדרכה השנתי בישראל, והרצאתו הראשונה בחו"ל, בשנת 1998 במיניאפוליס, מיניסוטה, היתה בפני 620 מנהלי הדרכה של החברות הגדולות בארה"ב. עשרות רבות של מנהלי הדרכה בארץ ובעולם הוכשרו על ידו בסמינר למקצוענים, Training for Results, שמסייע לשפר באופן שיטתי את התוצאות העיסקיות כתוצאה מתהליכי הדרכה ופיתוח עובדים.

גיל שימש כ-5 שנים כמרצה לפרזנטציות עיסקיות לתלמידי התואר השני במנהל עסקים באוניברסיטת תל-אביב, והוזמן בין השאר להרצות באוניברסיטאות סטנפורד, ברקלי, סן דייגו, ו-HKUST בהונג-קונג (ביחד עם נילי).

נילי פרץ הובילה את הכשרת המרצים של אירוע TEDx בסביון, בינואר 2020 בישראל, וביחד עם גיל הכשירה בעשור האחרון מאות מרצים ומנהלים בתחום של העברת מסרים אפקטיבית, בארץ ובעולם.

רבים מהמומחים והמנטורים המובילים בישראל השתתפו בתוכניות ההכשרה של גיל ונילי, או נעזרו בשירותיהם בפגישות ייעוץ פרטיות. 

נילי מומחית ב״מיינדסט של ביצועי שיא״, וההרצאה שלה ב-TEDx עסקה במיינדסט של חדשנות והכוח של ״חוצפה חיובית״. נילי היא טריינר בינלאומי של NLP והשתלמה בתוכניות מתקדמות בסטנפורד וברקלי ביישום מדעי המוח וההתנהגות.

 

גיל מביא להדרכות את הניסיון הרב שצבר בקריירה כייזם, מנכ״ל של קבוצת חברות ומרצה (יותר מ-3600 הרצאות ומצגות בפני קהלים מעשרות מדינות), כמנחה סמינרים וסדנאות, ומאות וובינרים ומפגשי הדרכה אונליין שהעביר מאז ינואר 2013. הוא חבר בארגון המרצים האמריקאי, ה-NSA, יותר מ-20 שנה.

הספר האחרון שכתב,"WOW - הסוד למצגות מנצחות והרצאות בלתי נשכחות״ (2017) שבר את שיאי ההשקה של ספרות מקצועית במימון המונים בישראל, וגם בהרצאת TED שלו הוא הפתיע את הקהל.

גיל ונילי כותבים באתרים של מגזינים מובילים בעולם, ביניהם FORBESENTREPRENEUR והמגזין Selling Power.

בין לקוחותיהם בארץ ובעולם: פייפאל, מייקרוסופט, סיסקו, יבמ, הולנדיה, טבע, אינטל, מרק, ועוד ועוד.

בתוכנית שלפניך, גיל ונילי חושפים בפניך את השיטה והכלים שהם פיתחו במהלך השנים כדי לפתח סדנאות מנצחות, ואשר הובילו אותם אל הצלחה בקנה מידה עולמי.

 

רישמו משתתפים מארגונכם למחזור נובמבר

(בתוקף עד 11-11-20, או עד סיום ההרשמה, המוקדם מביניהם)

להבטחת מקומכם בתוכנית:

שילחו אימייל אל  gil@businesstraining.co.il וציינו את מספר המשתתפים המבוקש פלוס דרך התשלום המועדפת בארגונכם:  

- העברה בנקאית לחשבוננו בארה״ב,

- תשלום ישיר באינטרנט בכרטיס אשראי,

- או PayPal.  

תוך 24 שעות מקבלת האימייל שלך, נשלח אליך אישור וחשבון לתשלום (INVOICE) לתשלום.

בנוסף, יש לשלוח אלינו אימייל עם פרטי המשתתפים (שם, אימייל וטלפון נייד)  עד 13 בנובמבר. 

יש לך שאלה? רוצה להתייעץ, להבין יותר, או לשוחח לפני הרישום?

שלחו הודעה אל גיל פרץ gil@businesstraining.co.il

או לווטסאפ  1-650-8338630+.

עדכון מ-29 באוקטובר: רשומים 28 משתתפים. אנו שומרים לעצמנו זכות לסיים את הרישום לתוכנית בכל עת, ללא הודעה מראש.

bottom of page